Víkendovky

Kde:
Víkendové pobyty (alias víkendovky) se konají na táborové základně Švrčkovo nedaleko Újezda u Valašských Klobouk. Chata je lokalizována v klidném prostředí lesa mezi třemi malými vesničkami.

Kdy:
Délka pobytu bývá drtivou většinou stanovena od pátku do neděle. V případě možných prázdnin ( ponděli čí pátek) je možné pobyt prodloužit po předchozí domluvě a informování rodičů. Bohužel prázdniny moc často v takový termín nejsou.

Za kolik:
Cena víkendovky je 400 Kč. V ceně je zahrnuto: doprava tam i zpět, ubytování, strava 4× denně.

Za co:
Náplň víkendových pobytů bývá závislá na počasí. V případě hezkého počasí se snažíme, aby děti byly co nejvíce venku. Hrají se s nimi všelijaké hry od her na honěnou, přes vybíjenou a fotbal po bojové hry v lese konče. Pokud počasí není tak moc přejivé, chata má velké prostory, aby se děti zabavily.

O děti se starají kvalifikovaní vedoucí a instruktoři s dlouholetou praxí, kteří jsou proškolení na práci s dětmi

V čem:
Chata se skládá z hlavní budovy, kde je záchod, koupelna, sprchy, kuchyně a tři pokoje, kde v každém ubytujeme 7 dětí. Vedle hlavní budovy je nová přístavba, kde v přízemí jsou další záchody, sprchy, výdejna jídla a velká jídelna. V poschodí je potom velká půda a jeden pokoj.

Fotky pokojů, samotné chaty nebo okolní přírody naleznete v sekci fotogalerie

Co s sebou:
Tak hlavní je oblečení a dobré obutí. Děti i rodiče si musí uvědomit, že dítě se bude pohybovat v lese. Mezi důležité patří pevná obuv do lesa, nejlépe věci na převlečení, papučky do chaty, případně pláštěnku a čisté spodní prádlo!. Hrníčky a talířky s příbory jsou na chatě k dispozici.
Samozřejmě, že na letní víkendovku není nutné si brát tolik věci, jako na pobyt v zimě, kdy je kolem chaty samý sníh
Případné dotazy ohledně vybavení na víkendovku velice rádi zodpovíme.